وام ۱۰۰ میلیونی خوداشتغالی با مدرک فنی و حرفه‌ای

وام خوداشتغالی جزء پرطرفدارترین وام‌ها می‌باشد که افراد فاقد شغل به دنبال دریافت آن هستند. اگر شما هم مدرک فنی و حرفه‌ای دارید، بیکار هستید و به دنبال راه‌اندازی کسب و کار می‌باشید در این مقاله به شما کمک می‌کنیم وام با مدرک فنی و حرفه‌ای بگیرید و کسب و کار خود را راه‌اندازی نمایید. در ادامه روش دریافت وام فنی و حرفه‌ای، مبلغ وام خوداشتغالی، شرایط دریافت وام و… را با یکدیگر بررسی می‌کنیم و در آخر یک اپلیکیشن کاربردی در زمینه وام به شما معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند به راحتی وام بگیرید، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

وام خوداشتغالی چیست؟

وام خوداشتغالی چیست؟

وام خوداشتغالی ویژه افرادی است که بیکار بوده و قصد راه‌اندازی یک شغل خانگی یا یک کسب و کار جدید دارند. وام خوداشتغالی که در این مقاله به آن می‌پردازیم توسط سازمان بسیج سازندگی پرداخت می‌شود و کلیه افراد واجد شرایط می‌توانند به صورت غیرحضوری جهت دریافت این وام ثبت نام نمایند.

اگر به دنبال دریافت وام فوری هستید روی بنر زیر کلیک کنید و برنامه ساد۲۴ را به طور مستقیم نصب نمایید.

وام خوداشتغالی ویژه چه کسانی است؟

همان‌طور که در ابتدا به آن اشاره کردیم مهم‌ترین شرط در دریافت وام خوداشتغالی با مدرک فنی و حرفه‌ای این است که بیکار باشید و تابحال بیمه اجباری برای شما رد نشده باشد. سایر شرایط دریافت وام خوداشتغالی بسیج برای متقاضیان به صورت زیر می‌باشد:

 • متقاضی باید بیکار باشد.
 • کارمند دولت نباشد.
 • پرداخت وام خوداشتغالی به کارکنان شاغل سپاه پاسداران با هر عضویتی (پاسدار، کارمند، بسیجی ویژه، خرید خدمت، قراردادی و…)، کلیه کارکنان نیروهای مسلح و اقوام درجه یک (پدر، مادر، همسر) و فرزندان تحت تکفل آنها ممنوع می باشد.
 • پرداخت وام خوداشتغالی به کارکنان بازنشسته سپاه پاسداران، کلیه بازنشستگان نیروهای مسلح و تسهیلگران و نیروهای خرید خدمت بسیج ممنوع می باشد.
 • متقاضی باید دارای مجوز فعالیت و مدرک از سازمان فنی و حرفه‌ای باشد.
 • وام ویژه کلیه افراد جامعه بوده و نیاز نیست متقاضی عضو بسیج باشد.
 • برای هر طرح اشتغالزا فقط یک نفر می تواند تسهیلات دریافت کند و پرداخت بیش از یک فقره تسهیلات به یک طرح از طریق افراد مختلف ممنوع می باشد. (مکان اجرای طرح تکراری نباشد)
مبلغ وام خوداشتغالی چه قدر است؟

مبلغ وام خوداشتغالی سازمان بسیج سازندگی چه قدر است؟

مبلغ وام خوداشتغالی بسیج از ۱۰۰ میلیون تومان شروع شده و امکان افزایش آن تا ۴ میلیارد تومان وجود دارد. در جدول زیر مبلغ وام خوداشتغالی بسیج را مشاهده می‌نمایید:

گروه شغلیمبلغ وام
تسهیلات فردی۱۵۰ میلیون تومان
تسهیلات کارفرمایی۱۰۰ میلیون تومان به ازای رد کردن بیمه اجباری برای هر نفر
ایجاد نیروگاه خورشیدی۱۲۰ میلیون تومان
چه مشاغلی می‌توانند وام خوداشتغالی بگیرند؟

وام خوداشتغالی بسیج ویژه چه مشاغلی است؟

وام خوداشتغالی بسیج با هدف گسترش کسب و کارهای خانگی، رونق بخشیدن به مشاغل کشاورزی و دامداری و کمک به جمعیت روستانشین و افراد کم برخوردار به متقاضیان پرداخت می‌شود. ۶ گروه شغلی زیر می‌توانند از این وام استفاده نمایند:

 • پرورش دام و طیور
 • کشاورزی
 • صنایع تبدیلی
 • صنایع دستی
 • شرکت‌های دانش بنیان
 • آموزش و توانمندسازی

در جدول زیر زیرگروه‌های مشاغلی که می‌توانند از وام خود اشتغالی بسیج استفاده کنند را مشاهده می‌نمایید:

پرورش دام و طیورپرورش ماکیان، پرورش دام و طیور، پرورش زنبور عسل، شیلات و آبزیان، پرورش دام سبک و سنگین، پرورش طیور و مرغ بومی
کشاورزیتولید خوراک و علوفه دام، کاشت دانه‌های روغنی، تولید سموم و کدهای فسفات در حوزه کشاورزی، گیاهان دارویی، پرورش گل و گیاه و نهال، پرورش قارچ، کشت و تولید زعفران، تولید بذر، گلخانه(ایجاد و تجهیز)، ایجاد استخرهای کشاورزی، زراعت باغبانی
صنایع تبدیلیخرید دستگاه‌های صنایع تبدیلی و بسته بندی، خشک کردن و بسته بندی مواد، تولید عرقیجات و اسانس گیری، تولید شوریجات، ترشیجات و شرینی جات
دانش بنیانتولید سیستم‌های امنیتی و حفاظتی، تولید تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و پالایشگاهی؛ تولیدات نرم افزاری و سخت افزاری، برق و الکترونیک، فوتونیک، مخابرات و سیستم‌های خودکار
آموزش و توانمندسازیمهدکودک قرآنی
روش ثبت نام وام اشتغالزایی بسیج

روش ثبت نام وام اشتغالزایی بسیج سازندگی چگونه است؟

جهت ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی اشتغالزایی می‌توانید به سامانه ثبت نام تسهیلات مقاومتی بخش تسهیلات مراجعه نمایید. اما روش ساده‌تر ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی به ترتیب زیر می‌باشد:

 1. ابتدا برنامه ساد۲۴ را از کافه بازار، گوگل پلی و یا مایکت دانلود و نصب نمایید.
دانلود برنامه وام فوری
 1. سپس در صفحه اصلی برنامه ساد۲۴ وارد قسمت پیشخوان اپلیکیشن شوید.
نصب برنامه ساد24 برای وام فوری
 1. قسمت پیشخوان برنامه ساد۲۴ شامل لینک‌های کاربردی و مهم می‌باشد که شما باید لینک ثبت نام وام اشتغالزایی را انتخاب کنید.
سایت ثبت نام وام اشتغالزایی
 1. سپس به طور مستقیم وارد سایت ثبت نام وام اشتغالزایی شده و از قسمت تسهیلات می‌توانید ثبت نام خود را انجام دهید.
سایت ثبت نام وام اشتغالزایی

پس از ثبت نام در سایت وضعیت ثبت نام و مدارک شما بررسی شده و از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌گردد.

مدت بازپرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اشتغالزایی چه قدر است؟

مدت بازپرداخت وام اشتغالزایی ۲ تا ۵ سال می‌باشد و سود وام صدمیلیونی ۴ درصد است. تعداد ضامنی که برای وام اشتغالزایی باید به بانک معرفی کنید بستگی به مبلغ وام داشته و توسط بانک مشخص می‌شود.

چگونه وام فوری بگیریم؟

چگونه وام فوری بگیریم؟

قبل‌تر اشاره کردیم که در قسمت پیشخوان برنامه ساد۲۴ امکان ثبت نام وام اشتغالزایی برای شما وجود دارد. یکی از قسمت‌های کاربردی این برنامه در زمینه وام قسمت بانک و وام برنامه ساد۲۴ می‌باشد. در این قسمت اطلاعات ۳۰۰ طرح وام از بانک‌های مختلف برای شما وجود دارد و می‌توانید طرح‌های وام فوری، وام بدون ضامن و سایر وام‌های بانکی را بر اساس ۳۲ بانک دسته بندی کرده و مشاهده نمایید. دانلود برنامه ساد۲۴ و بررسی قسمت بانک و وام این برنامه به شما کمک می‌کند بتوانید وام فوری دریافت نمایید.

دریافت وام با برنامه ساد24

اگر در قسمت قبل برنامه ساد۲۴ را نصب نکردید می‌توانید هم اکنون برنامه ساد۲۴ را نصب نمایید و از خدمات آن در زمینه چک و وام استفاده کنید.

در پایان

در این مقاله روش دریافت وام اشتغالزایی سازمان بسیج سازندگی را بررسی کردیم و فهمیدیم با نصب برنامه ساد۲۴ می‌توانیم به راحتی جهت دریافت وام اشتغالزایی ثبت نام کنیم و به طرح‌های وام همه بانک‌های کشور دسترسی داشته باشیم. اگر سوالی در زمینه وام اشتغالزایی و روش دریافت وام از طریق برنامه ساد۲۴ دارید در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

1.2/5 - (1688 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫50 دیدگاه ها

 1. سلام ، مدرک خیاطی داشته باشیم از طریق بسیج سازندگی میتونیم وام اشتغال زایی داشته باشیم؟

  1. سلام بله می‌توانید جهت دریافت وام اشتغالزایی در سایت بسیج سازندگی ثبت نمایید.
   اگر نیاز به وام فوری دارید نصب برنامه ساد۲۴ به شما کمک می کند راحت تر وام بگیرید.
   https://sad24.ir/l/ci

 2. سلام خسته نباشید من وام اشتغال ثبت نام کردم پرونده تشکیل دادم وضامن هم کسرازحقوق وچک بردم ولی الان ۳ماه هس وام بهم ندادن دلیلش چی هس ایاگیرم میاد؟؟؟

  1. سلام باید منتظر بمانید، می توانید اطلاعات وام خود را از طریق سایت پیگیری نمایید.
   نصب برنامه ساد۲۴ از لینک زیر به شما کمک می کند راحت تر وام بگیرید.
   https://sad24.ir/l/ci

 3. سلام من چند ماه قبل جهت ارتقای شغلم از سپاه بسیج سازندگی تقاضای وام کردم طرحم رو بهشون توضیح دادم پروانه کسب مهارت شغلی هم دارم تو زمینه کفش وگیوه و چرم صندل و خدمات کیف کفش کار می‌کنم خودم مقداری ابزار اولیه تونستم تهیه کنم بخرم ولی با این تورم چون میخوام ازدواج کنم خواستم شغلم ارتقا بدم نیاز به حمایت مالی دارم که از سپاه تقاضای وام خوداشتغالی کردم بهم گفتن فعلا بودجه نیست برو ثبت نام کن ازطریق سامانه الان چند ماه میگذره ولی هیچ خبری و پیامی برام نیومده خواهشاً راهنمایی کنید بنده رو چون به این وام احتیاج فوری دارم

 4. سلام من ثبت نام کردم تا مرحله معرفی به بانک پیش رفته مدتی هست تو همون مرحله متوقف شده باید چکارکنم ممنون اگه راهنمایی کنید

 5. سلام من همه مراحل وام خود اشتغالی بسیج رادر بانک ملت طی کردم ومتحمل هزینه وهدر رفت وقتم هم شدم اما میگن مهلتش تمام شد کسی میدونه این یعنی چه

 6. سلام من مدرک از فنی حرفه ای دارم برا وام خود اشتغالی ثبت نام کردم میگن امتیازات کمه بهت تعلق نمیگیره علتش چیه وام مسکن گرفتم آیا بخاطر اونه

 7. وام را جهت تهیه بذر ونهاده کشت گندم وجودرخواست می کنم ونیز دارای زمین کشاورزی وسند زراعی مربوط بان را دارم ودرروستای سهرین زنجان مشغول میباشم

  1. سلام جناب نجفی جهت ثبت نام وام اشتغالزایی به سامانه ای که در مقاله معرفی شده است مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا