وام خرید خودرو و ۱۰ روش دریافت آن

خرید خودرو یکی از ضروریات زندگی همه ما می‌باشد. وام خرید خودرو به عنوان کمک هزینه به شما کمک می‌کند تا خودروی بهتری خریداری کنید و تا مدت‌ها خیالتان از بابت خرابی اتوموبیل خود آسوده باشد. بسیاری از بانک‌ها تسهیلاتی را تحت عنوان وام خرید ماشین به متقاضیان پرداخت می‌کنند مبلغ این وام از ۱۵ میلیون تا ۱۰۰ میلیون تومان متغیر است و معمولا با سود ۱۸ درصد پرداخت می‌شود. در این مقاله قصد داریم شرایط دریافت انواع تسهیلات خرید خودرو از بانک‌های ملی، ملت، تجارت، رسالت، سامان، سپه و بانک شهر را بررسی نماییم. پس اگر دوست دارید بدانید چگونه می‌توانید به آسانی وام خرید خودرو بازنشستگان، پزشکان و یا مددجویان کمیته امداد را دریافت نمایید تا انتهای مقاله با تیم تحریریه ساد۲۴ همراه باشید.

وام خرید خودرو بانک سامان

وام خرید خودرو بانک سامان

اگر به دنبال دریافت وام خرید خودرو هستید بانک سامان گزینه خوبی برای این کار است. وام خرید خودرو بانک سامان که به وام ۱۰۰ میلیون تومانی خرید خودرو معروف است بر اساس اعتبارسنجی به مشتریانی که سابقه چک برگشتی و اقساط معوقه نداشته باشند پرداخت می‌شود. در جدول زیر شرایط دریافت وام خرید خودرو بانک سامان را مشاهده می‌نمایید:

مبلغ وام خرید خودرواز ۱۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان با توجه به توان مالی مشتری
سود وام۱۸ درصد
مدت بازپرداخت وامحداکثر ۳۶ ماه
ضامن وام خرید خودرو۲ نفر ضامن معتبر یا به پشتوانه سپرده، گواهی سپرده یا اوراق مشارکت
وام خرید خودرو بانک سامان

نکات مهم دریافت وام خرید خودرو بانک سامان:

 • وام فقط جهت خرید خودروی ایرانی صفر یا با حداقل یک سال کارکرد پرداخت می‌شود.
 • اصل مبایعه نامه یا سند ماشین باید به نام وام گیرنده باشد.
 • حداکثر مبلغ وام به میزان ۸۰ درصد قیمت ماشین می‌باشد.
 • شرط سنی دریافت وام ۱۸ سال است.

جهت دریافت وام خرید ماشین از بانک سامان باید به صورت حضوری ثبت نام کرده و یا به سامانه تسهیلات بانک سامان مراجعه نمایید.

رتبه اعتباری نشان می‌دهد شما تا چه اندازه به انجام تعهدات بانکی خود پایبند هستید و از نظر بانک مرکزی خوش حساب هستید یا خیر، شما می‌توانید به کمک برنامه ساد۲۴ رتبه اعتباری خود را سنجیده و نسبت به بهبود آن اقدام نمایید.

دانلود رایگان برنامه اعتبارسنجی از کافه بازار

وام خرید خودرو بانک ملی

شما می‌توانید از بانک ملی نیز وام خرید خودرو دریافت نمایید. البته توجه کنید وام خرید خودرو بانک ملی فقط ۱۵ میلیون تومان است و با توجه به قیمت خودرو در حال حاضر بیش تر می‌توان از آن به عنوان کمک هزینه خرید خودرو نام برد.

شرایط دریافت وام خرید خودرو بانک ملی، وام خرید خودرو بانک شهر، وام خرید خودرو بانک سپه، وام خرید خودرو بانک تجارت و اکثر بانک‌های دیگر با هم مشترک هستند که در جدول زیر به آن اشاره شده است:

مبلغ وام۱۵ الی ۵۰ میلیون تومان
سود وام۱۸ درصد
مدت بازپرداختحداکثر ۳۶ ماه
ضامن وام خرید خودرو۲ نفر ضامن معتبر
شرایط دریافت وام خرید خودرورتبه اعتبارسنجی بالا
وام گیرنده باید بالای ۱۸ سال باشد.
سند خودرو در رهن بانک نمی‌‎ماند.
ارایه پیش فاکتور خرید خودرو الزامی است.
فقط به خودروهای داخلی وام تعلق می‌گیرد.
وام خرید خودرو بانک ملی
وام خرید خودرو بانک ملت

وام خرید خودرو بانک ملت

جهت دریافت وام خرید خودرو بانک ملت بهتر است در این بانک یک حساب سپرده کوتاه مدت افتتاح کنید و سپرده‌گذاری نمایید. به ازای هر ۴ ماه که پول شما در حساب باشد یک برابر مبلغ سپرده خود می‌توانید از بانک ملت وام خرید خودرو بگیرید.
شرایط دریافت وام خرید خودرو بانک ملت به شرح زیر می‌باشد:

مبلغ وام حداکثر ۷۰ میلیون تومان
سود وام خرید خودرو۱۸ در صد
مدت بازپرداخت وام خرید خودروحداکثر ۶۰ ماه
ضامنضامن معتبر یا به ضمانت سپرده
شرایط وام خرید خودرووام فقط جهت خرید خودروی داخلی پردخت می‌شود.
میزان مبلغ وام متناسب با درآمد ماهانه وام گیرنده می‌باشد.
اولویت دریافت وام با کسانی است که یک سال حساب سپرده دارند.
وام خرید خودرو بانک ملت

در ابتدای مقاله لینک دانلود برنامه اعتبارسنجی را به شما معرفی کردیم، هم اکنون در مقاله زیر می‌توانید راه‌های بالابردن رتبه اعتباری را بررسی نمایید. لینک زیر را انتخاب کرده و مقاله اعتبارسنجی چیست و چه کاربردهایی دارد را مطالعه نمایید.

اعتبارسنجی چیست؟

وام خرید خودرو بانک صادرات

وام خرید خودرو بانک صادرات هم جزء پیشنهاداتی است که می‌توانید جهت کمک هزینه خرید خودرو خود استفاده کنید. نکته‌ای که در دریافت وام خرید خودرو بانک صادرات وجود دارد این است که مبلغ وام مستقیم به حساب نمایندگی فروش خودرو واریز می‌شود. جزییات دریافت وام خرید خودرو بانک صادرات به شرح زیر است:

مبلغ وامحداکثر ۲۰ میلیون تومان
سود وام۱۸ درصد
مدت بازپرداخت وام۳۶ ماه
ضامن۲ ضامن رسمی
شرایط و مقرراتوام گیرنده دارای چک برگشتی نباشد
سند خودرو در رهن بانک نمی‌ماند
وام خرید خودرو بانک صادرات
وام 50 میلیون تومانی خرید خودرو

وام ۵۰ میلیون تومانی خرید خودرو

بانک ملل اعلام کرده است به متقاضیان وام خرید خودرو به مبلغ ۱۵ الی ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند. سود این وام ۱۵ تا ۲۰ درصد است و مدت بازپرداخت آن متغیر می‌باشد.

اگر گواهینامه دارید باید اطلاعات کاملی در مورد نمره منفی گواهینامه خود داشته باشید در برنامه ساد۲۴ امکان استعلام نمره منفی گواهینامه برای شما فراهم شده است. از لینک زیر نمره منفی گواهینامه رانندگی خود را استعلام بگیرید.

استعلام نمره منفی گواهینامه

وام خرید خودروی کارکرده

اگر قصد خرید خودروی دست دوم دارید می‌توانید حداکثر تا سقف ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های لیزینگی، وام با سود ۲۱ درصد و مدت بازپرداخت ۱۲ الی ۲۴ ماه دریافت نمایید.
تاریخ تولید خودروی کارکرده شما در اتوموبیل‌های ساخت داخل کشور از سال ۱۳۸۸ و در اتوموبیل‌های خارجی از سال ۲۰۰۹ نباید پایین تر باشد.
داشتن دسته چک صیادی و رتبه اعتباری خوب از شروط دریافت وام خرید خودروی کارکرده می‌باشد.

وام خرید خودروی خارجی

بعضی از افراد دوست دارند خودروی خارجی تهیه نمایند اما هیچ بانکی در کشور به صورت مستقیم وام جهت خرید خودروی خارجی پرداخت نمی‌کند. در این مواقع باید از شرکت‌های واسطه بین بانک و نمایندگی فروش خودرو که به شرکت‌های لیزینگی معروف هستند مراجعه کرده و جهت وام خرید خودروی خارجی اقدام نمایید. توجه کنید شرکت لیزینگی به عنوان واسطه، خودرو را برای شما خریداری کرده و به میزان ۶۰ درصد از مبلغ خودرو به شما وام پرداخت می‌نماید. شرایط دریافت وام خرید خودروی خارجی را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

مبلغ وام خرید خودروی دست دوم۲۰۰ میلیون تومان
سود وام۱.۵ درصد قیمت نهایی خودرو
مدت بازپرداخت۱۲ ماه
ضامنبدون ضامن، سند خودرو در رهن فروشنده قرار می‌گیرد.
شرایط و مقرراتداشتن مدارک شغلی و آدرس ثابت
داشتن دسته چک صیاد
رتبه اعتبارسنجی بالا
وام خرید خودروی خارجی

اگر به دنبال وام جهت راه‌اندازی کسب و کار جدید و یا توسعه کسب و کار فعلی خود هستید مطالعه مقاله زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

وام کسب و کار و ۱۰ روش دریافت وام خوداشتغالی

وام خرید خودرو بازنشستگان کشوری

طبق تفاهم‌نامه ایران خودرو با صندوق رفاه بازنشستگان کشوری، بازنشستگانی که عضو صندوق رفاه بازنشستگان می‌باشند با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور می‌توانند به صورت اقساط ۱۲ ماهه و بدون پیش پرداخت خودروی مورد نظر خود را خریداری نمایند.
تمامی تسهیلات ویژه خودرویی برای اعضای صندوق بازنشستگی کشوری همانند سایر تسهیلات این عزیزان با در اختیار داشتن شماره دفترکل، شماره ملی، شماره حساب و شماره تلفن همراه متعلق به فرد بازنشسته قابل استفاده خواهد بود.

اگر قصد دریافت وام خرید خودرو از صندوق بازنشستگان دارید به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه نمایید و وارد صفحه بسته دوازدهم طرح یاری شوید. همچنین شماره تماس ۰۹۶۴۴۰ نیز پاسخگوی سوالات شما در این زمینه است.

وام خردی خودروی مددجویان کمیته امداد

وام خرید خودرو کمیته امداد امام خمینی

با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد، شرکت سایپا و صندوق کارآفرینی امید ۳۰۰۰ دستگاه خودروی وانت زامیاد با هدف ایجاد زمینه اشتغال، به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود.
هدف از پرداخت وام خرید خودرو ایجاد اشتغال برای خانواده‌های مددجویان می‌باشد.
شرایط پرداخت وام خرید خودرو کمیته امداد به شرح زیر است:

 • وام گیرنده نباید بدهکار بانکی باشد.
 • سن وام گیرنده بیش از ۱۸ سال باشد.
 • حقوق وام گیرنده به اندازه اقساط وام باشد
 • مدت بازپرداخت وام ۶۰ ماه یا ۵ سال می‌باشد.
 • قیمت خودرو به قیمت درب کارخانه و با ۱۰ درصد تخفیف می‌باشد.
 • مبلغ وام به صورت حواله خرید ماشین به وام گیرنده پرداخت می‌شود
 • وام بدون ضامن بوده و تا پایان اقساط سند ماشین در رهن شرکت سایپا خواهد بود.
وام فوری در ساد24

وام فوری، وام بدون ضامن

دریافت وام فوری از بانک‌ها کار نسبتا سختی می‌باشد. اما باید بدانید بانک‌ها وام‌های زیادی را در قالب طرح‌های مختلف پرداخت می‌نمایند و شما از آن اطلاع ندارید. برنامه ساد۲۴ کامل ترین پکیج وام را در اختیار شما قرار داده است. فقط کافیست برنامه ساد۲۴ را نصب نمایید و در قسمت بانک،وام اطلاعات بیش از ۳۰۰ وام بانکی را مشاهده نمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله انواع روش‌های دریافت وام خرید خودرو از بانک‌های سامان، ملی، ملت، صادرات، ملل، صندوق رفاه بازنشستگان و کمیته امداد امام خمینی را با یکدیگر بررسی کردیم. همچنین در انتهای مقاله آسان‌ترین روش دریافت وام فوری و بدون ضامن را به شما معرفی کردیم. امیدواریم مطالعه این مقاله کمک زیادی در جهت گرفتن وام به شما نماید.

اگر تجربه‌ای در زمینه دریافت وام خرید خودرو دارید در قسمت دیدگاه با ما و کاربران ساد۲۴ در میان بگذارید.

2.5/5 - (200 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫16 دیدگاه ها

 1. سلام من دانشجو هستم و میخام ماشین بخرم یه وام میخام با سود ۴درصد و اقساط۶۰ماهه و مبلغ۱۰۰میلیون وام میشه راهنمایی کنید

  1. سلام جهت دریافت وام قرض الحسنه با سود ۴ درصد باید در سکی از بانک‌های قرض الحسنه سپرده گذاری کرده و معدل حساب داشته باشید.

 2. سلام خسته نباشید.. الآن خیلی به وام ۸۰میلیون نیاز دارم.. پدرم مستمری بگیر کمیته امداد هستند.. چکارکنم…؟… ممنون میشم اگه راهنمایی کنید..

 3. با سلام خسته نباشید بنده کارگرساختمانی بودم چسبندگی روده دارم بخاطر مریضی ناتوان شدم برای کار و نمیتوانم کارسنگین کنم درخواست وام دارم حداقل بتوانم یه خودرو وانت بخرم برای در آوردن خرج زندگی لطفا راه چاره برام بذارید زیر پوشش کمیته و بهزیستی نیستم

 4. سلام لطفا پاسخ بدید ؟؟؟ هرکس که تحت پوشش کمیته امداد باشد می تواند درخواست خرید نیسان بدهد؟؟؟

  1. سلام این طرح مدتی تصویب شده بود و مشخص نیست در حال حاضر اجرا می‌شود یا خیر
   به کمیته امداد شهر خود مراجعه کرده و پیگیری کنید.

  2. سلام
   اگر تحت پوشش باشی با نباشی بیمه برات رد نشه بیکار باشی به عنوان اشتغال زایی تا ۲۰۰تومن وام میدن

 5. سلام.من ازکمیته امداد تقاضای وام اشتغال وخرید نیستان راکردم بعد ازکلاسهای توجیهی فرم معرفی بانک صادرات دادن خلاصه باهزار بدبختی ضامن کارمند اوردم حساب باز کردم سفته ۲۰۰ م گرفتم زمان واریز گفت اخر ساله بوجه نداریم وتا سال اینده

  1. سلام در حال حاضر می‌توانید جهت دریافت وام خرید خودرو اقدام کنید. از ابتدای اردیبهشت بانک‌ها به متقاضیان وام ارائه می‌دهند.
   اگر متقاضی وام فوری هستید برنامه ساد۲۴ را نصب کنید و اطلاعات بیش از ۳۰۰ وام را در قسمت وام‌ها بررسی نمایید.
   https://cafebazaar.ir/app/ir.sad24.app

 6. سلام خسته نباشید من پدرم کمیته ای هست
  خودم بیکارم خیلی هم رفتم سرکار ولی واقعا ازپس زندگی کردن برنمیام اگه وامی ب پدرم تعلق دارد جهت خرید ماشین خواهشن تمامس بگیرید ممنون

  1. سلام اگه یک نفر کمینه امدادی وام برای فرزند خودش دریافت کنه حقوق ناچیزی که بهش میدن میسوزه یا نه با سپاس

   1. سلام اگر اقساط خود را به موقع پرداخت نکنید امکان برداشت از مستمری وجود دراد. برای اطلاعات دقیق تر به کمیته امداد شهر خود مراجعه کنید.

    1. سلام من زنی خانه دارم دوقلودارم و مستمری میگیرم از کمیته امداد.خودم سهام عدالت هم دارم همسرم ورشکسته شده و چک برگشتی داره ایا میشه به اسم خودم وام ملشین از کمیته امداد بگیرم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا